Právě se nacházíte:

Králický Sněžník

Letní aktivity

Chcete obnovit síly a cítit se jako znovuzrození? Pak vám můžeme doporučit aktivní dovolenou v kraji pod Králickým Sněžníkem. Kvalitou prostředí se tento kout naší země řadí k těm nejčistším, takže budete-li tady zhluboka dýchat, uděláte pro své zdraví a pohodu určitě víc, než když se budete potit doma v posilovně nebo běhat v městském parku.

Pod Králickým Sněžníkem najdete mnoho zajímavých turistických cílů a krásných míst, která stojí za to navštívit. Jejich přehled najdete v sekci Turistické cíle. A protože důležitou součástí zážitku může být i způsob cestování, podívejte se na různé možnosti, které se nabízejí. Přehled všech letních aktivit najdete zde.

Active Paragliding

Active Paragliding

Chtěli jste někdy vidět krajinu tak, jak ji vidí ptáci? Vznášet se nad vrcholky stromů, kopců a přelétávat údolí. Cítit tu úžasnou volnost letu, která není omezena kabinou, pevnou konstrukcí a řevem motoru. Jen Vy, tandemový pilot a padákový kluzák. Tak přesně o tom je nabídka tandemových letů.
Na kole

Na kole

Co je důležité pro ideální vyjížďku na kole? Kromě dobrého kola, počasí a správné party, jsou to určitě zajímavé cyklotrasy a potěší také nabídka služeb pro cyklisty a pravidelné cyklobusy. Pokud hledáte zajímavý cykloturistický tip, přijeďte objevit kraj pod Králickým Sněžníkem.
Pěšky

Pěšky

Jako znovuzrození budete po pobytu v horské přírodě, na čistém vzduchu a v téměř nedotčené krajině. Příroda je v tomto koutě naší země považována za nejčistší. Poznávat zákoutí panenské přírody můžete na relaxačních vycházkách i náročných pěších túrách po vrcholech místních tisícovek.
Na koni

Na koni

Horská údolí střídající se s kopci podhorské krajiny jsou vhodným terénem pro vyjížďky na koni. Naskytne se vám tak jeden z nádherných pohledů na okolní malebnou přírodu masivu Králického Sněžníku.
Sport

Sport

Turistická oblast Králický Sněžník je prostředí pro konání různých sportovních klání a turnajů. Infrastruktura sportovišť vybízí k zorganizování soustředění sportovních oddílů nebo klubů. Zahrát si můžete tenis, volejbal, nohejbal, fotbal, ale také minigolf nebo bowling.
Adrenalinové zážitky

Adrenalinové zážitky

Horský terén masivu Králického Sněžníku přímo vybízí k provozování některých adrenalinových sportů. Místní svahy a sportovní střediska nabízejí paragliding, horolezectví, crossové tratě nebo horské koloběžky.
Trasy a programy

Trasy a programy

Turistická oblast Králický Sněžník je protkána množstvím tras pro pěší turisty, cyklisty, na své si přijdou i jezdci na koni a za příznivých podmínek i vodáci. Vedle tras můžete využít také zajímavé tipy na programy. Z bohaté nabídky si vybere každý, a pokud budete chtít, můžete si sestavit svůj vlastní itinerář na míru pomocí funkce Můj TIP.

Akce

<< červen / 2023 >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

Nezapomeňte navštívit

Webkamery

„Projekt Rozšíření portálu turistické oblasti Králický Sněžník – Snieznik, I.etapa je
spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis“

Informační centrum turistické oblasti Králický Sněžník - Evropský dům, Dlouhá 353, 561 69 Králíky, tel.: +420 465 323 150, e-mail: info@kralickysneznik.net, www.kralickysneznik.net