Právě se nacházíte:

Králický Sněžník

Potřebujete poradit?

Informace různého charakteru, které potřebujete pro své putování po turistické oblasti, vám poskytne vstřícná a milá obsluha našich infocenter. Regionální infocentrum najdete v Králíkách v Evropském domě poblíž Velkého náměstí. V oblasti fungují servisy pro motoristy i cyklisty. V zimě je pro lyžaře připraven servis a půjčovny lyžařského vybavení přímo v zimních areálech. Aktuální povětrnostní podmínky můžete sledovat prostřednictvím webových kamer a vysílání pořadu Panorama na programu ČT2. Na svůj výlet či pobyt v naší oblasti se tak můžete dobře informačně vybavit a strávit zde příjemné chvíle relaxace a odpočinku.
Poptávka a rezervace ubytování

Poptávka a rezervace ubytování

Hledáte vhodné ubytování v regionu Králický Sněžník a potřebujete poradit?
Infocentra turistické oblasti

Infocentra turistické oblasti

Na území turistické oblasti působí šest turistických informačních center. Jejich pracovníci vám poradí a pomohou se vším, co budete pro spokojený pobyt u nás potřebovat.
Vyhledání spojení

Vyhledání spojení

Vyhledejte si nejlepší trasu pro příjezd do naší oblasti autem nebo optimální spojení veřejnou hromadnou dopravou.
Cyklobusy

Cyklobusy

Přepravit se po oblasti vám pomůže pohodlně cyklobus. Aktuální jízdní řád najdete zde:
Skibusy

Skibusy

Turistická oblast Králický Sněžník se nachází z části v ochranném pásmu přírody. Přepravu turistů zde zajišťují od listopadu do března autobusové linky skibusů. Ke své přepravě po oblasti jsou využívány především běžkaři. Podívejte se na jízdní řády skibusů v naší turistické oblasti.
Brožury ke stažení

Brožury ke stažení

Stáhněte si katalogy a další tiskoviny, které jsme pro vás připravili. Budete-li potřebovat další informace o nabídce naší turistické oblasti, obraťte se s důvěrou na pracovníky turistických informačních center.

„Projekt Rozšíření portálu turistické oblasti Králický Sněžník – Snieznik, I.etapa je
spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis“

Informační centrum turistické oblasti Králický Sněžník - Evropský dům, Dlouhá 353, 561 69 Králíky, tel.: +420 465 323 150, e-mail: info@kralickysneznik.net, www.kralickysneznik.net