Právě se nacházíte:

Králický Sněžník

Králický Sněžník

Zpráva z prezentace na veletrhu v OC Dominikanska Wroclaw

Datum: 27.11.2013
Lokalita: Králický Sněžník
Králický Sněžník o.p.s. prezentoval ve Vratislavi novinky sezóny 2013/2014 na jižní straně 3. nejvyššího pohoří v ČR.

Zpráva o služební cestě

Účastníci: Arnošt Juránek (Králický Sněžník, o. p. s., Králíky) - prezentoval v polském jazyce.

Datum cesty: 15.-17. 11. 2013
pátek 15. 11. prezentace od 11:00 do 20:00 hod.
sobota 16. 11. prezentace od 10:30 do 20:00 hod.
neděle 17. 11. prezentace od 10:30 do 17:00 hod.

Účel cesty: Prezentace lyžařských středisek a ubytovacích zařízení regionu Králicko a Králický Sněžník na prezentaci "Zimní sezóna 2013/2014" spolu s prezentací pevnostní turistiky na Králicku.

Místo konání: Galeria Dominikańska, Plac Dominikański 3, Wrocław, Polsko

Program cesty:
15.,16. 11. 2013 -  příprava materiálů na stánku. Region Králický Sněžník vystavoval v rámci výše uvedené výstavy, jíž se zúčastnilo 18 vystavovatelů z České republiky, výrobci hraček a bižuterie, hrála cimbálová kapela z Uherského Hradiště.
• poskytování informací a propagačních materiálů návštěvníkům na prezentaci
• největší zájem byl o všechny materiály, obsahující mapy, o informace týkající se lyžování a zájmové turistiky, ubytování a zajímavostí regionu
Dne 17. 11. odjezd z Wrocławi

Hodnocení: Prezentace ve wrocławském nákupním centru Hala Dominikańska patří tradičně k těm nejefektivnějším. Prezentační místo je situováno do suterénu budovy, viditelného ze všech pater centra, do bezprostřední blízkosti míst s rychlým občerstvením, jež přitahují pozornost návštěvníků. Prezentace je spojená s losováním voucherů a kvízy, které se těší velké oblibě. Náš voucher - víkendový pobyt na Chatě na Červeném Potoce - vyhrála paní Joanna Kierzek z Wrocławi. Úzká tématická volba na lyžařská střediska v regionu Králicka, spojená s prezentací pevnostní turistiky, soustředila pozornost návštěvníků stánku především na tyto oblasti. Tradičně obrovský byl zájem o mapy a orientaci v nich (lokace zimních středisek a jejich propojení, značení tras pro běhy na lyžích). Dotazy byly směřovány na možnosti ubytování, ceníky zimních středisek, na kontakty, kde budou moci návštěvníci regionu získat bližší a aktuální informace. Úspěch sklidily i gorbáčky paní Bojdové z Dolní Orlice, nabízené na stánku jako regionální produkt. Propagační materiál byl téměř beze zbytku rozebrán, z čehož lze usuzovat, že letošní prezentaci regionu ve Wrocławi lze hodnotit za jednu z nejúspěšnějších.

Součástí prezentace bylo i krátké jednání s organizátory akce "Targi Turystyczne", která se ve městě bude konat v Hale Stulecia, ve dnech 7.-9. 2. 2014.

Na veletrhu bylo rozdáno více jak 1500 ks propagačních materiálů. Jednalo se především o společné propagační materiály, vyrobené v projektech společnosti Králický Sněžník o.p.s., dále potom  letáky podporovatelů turistického ruchu v oblasti. 

 

 

Wroclaw 2013.jpg, 800x565, 65.03 KB

„Projekt Rozšíření portálu turistické oblasti Králický Sněžník – Snieznik, I.etapa je
spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis“

Informační centrum turistické oblasti Králický Sněžník - Evropský dům, Dlouhá 353, 561 69 Králíky, tel.: +420 465 323 150, e-mail: info@kralickysneznik.net, www.kralickysneznik.net